Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Boa constrictor - potrava

mam dalsiho mrnouska (hroznys kralovsky - podle zbarveni bud hugo island nebo imperator)a kdyz se mu da ziva potrava nejevi o ni zajem hlta jen predem zabit nebo rozmrazene stari 3 mesice delka plus minus60cm vaha 370g dekuju za radu a jeste sem se chtela zeptat kdy mu zacit davat vetsi holata a ne jen pisi holata? dekuju predem nikola janik
[mod]Změna předmětu, původně: mam dalsi prirustek (Jan Lauermann)[/mod]

Holata pro 60cm hroznýše? To není úplně ono. Začni mu podávat myši;-). A to že Ti žere jen zabitou kořist je špatně? Já to jako problém nevnímám...naopak, co mě to dá občas práce, přeučit hady na přijímání zabité potravy..

Edit: teď jsem si teprve všimnul..

hugo island

..to je zajímavá lokalita:-D