Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o radu - Terarium

Dobrý den.
Mám 2x terarium o rozměrech 41,5x25x28(DxŠxV) Ale nevím jaká zvířata do těchto terárií umístit. Původně jsem myslel nějaké žabky, ale protoje bych teraria měl v dřevené obývací stěně mohlo by to čase dělat nějaké problémy z vlhkosti v terariu. Ale nevím o zvířeti, které bych do takto malého terariu mohl umístit, o gekony nemám zájem a pro nějakou Phelsumu je to malé.

To bohužel nejde. Stěna má podstavec a v tom skřiňky, každá má malá dvířka, ty jsem sundal a dal do nic teraria, bohužel jsou teď teraria prázdná, ale až se něcí zaplní bude to vypadat moc hezky

Do terária takýchto rozmerov by si mohol dat napríklad lygodactylus williamsi je to celkom pekne sfarbený gekon,aj keď si hovoril ze o gekon-ov nemáš záujem ale tento gekon stoji za aspoň zmienku, naviac môžeš mat v teráriu o rozmeroch 35 x 45 x 40 cm skupinu 1,1
Daj sem fotku ten skrine alebo co to je lebo z tvojho príspevku som nepochopil akože sa to nedá spojiť

Nejde mi vložit fotografie, tak můžu pro vysvětlenou zaslat na email
Dole je podstavec na každé straně je stejný otvor, do kterého přijdou teraria zastrčit.
Ano, tak pokud by se jednalo o toho zvíře, tak to ano. Nějak se v gekonech nevyznám, ale je to podobní spíše práve Phelsumě než gekonoci, nejsou tak velký, takže by do teraria určitě šli :)