Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem koralovka barevna forma

Ahoj koupil jsem si mladou samicku koralovky l.t.hondurensis "tengerine" jaky protejsek mam k samicce koupit a v jakych barvach budou pripadna mladata? Predem dekuji

Záleží na dopárování.V podstatě lze dopárovat čímkoliv,ale mládata budou jen hetero na danou formu.Což znamená že daná forma se projeví až v další generaci a to při páření stejnou formou,které bude jeden z prarodičů(ten mutační). V případě dopárování ghostem budou všechna mládata hetero hypo hetero anery. Při dopárování albínem budou hetero albino atd. Pokud bude daná forma tangerin bude v potomstvo tangerinové,ale může se objevit i klasická honduraska.
Pokud se chcete věnovat mutačním hondurensiskám,tak bych doporuči bud ghost,snow nebo hybino. Vzniknou vám dvojitá hetera a v další generaci už můžete odchovávat i tři(4) tipy mládat z vrhu.