Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pagekon řasnatý

Dobrý den mám mládě pagekona řasnatého. když jsem ho krmil tak s uloveným cvrčkem sežralo i pár malých kamínků. Bude mu to působit nějaké potíže nebo ne? Pokud ano tak jaké?

Děkuji za jakékoli odpovědi.

Nemělo by. U dospělých se stává běžně, že při nahánění hmyzu sezobnou spolu s cvrčkem rašelinu, nebo se netrefí a sežerou jenom rašelinu, což se stává taky často. Pokud je to ale hodně malé mládě, doporučoval bych ho dát spíš do čisté odchovné krabice s ubrouskem a máte po problému.