Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krmení pro hlodavce s broučky

Dobrý den,
koupila jsem si krmení pro hlodavce (směs zrní, kukuřice, trávy a barevných granulek) na váhu a po pár dnech, kdy jsem tašku s krmivem otevřela, zjistila jsem, že je prolezlé malinkými černými broučky. Krmení mám v uzaviratelné bedýnce, takže nám nelezou ven, ale stále se drží v krmení. Zkrmovat zrní nechci, jelikož by se broučci rozlezli po podestýlce i zvířatech.

Chci se zeptat, jestli nevíte, jak nejlépe se broučků trvale zbavit a očistit krmení? Jestli chlad či něco jiného nebo nakonec celé žrádlo vyhodit?

Mě se stalo tohle u krmení pro ptáky, došla jsem zpét do obchodu a chtěla reklamaci, uznat ji nechtěli, než zjistili, že tím mají prolezlí i zbytek krmení. Takže pokud to máš někde blízko, tak to běž skusit vrátit. Přece jen si to platíš, tak by to mělo mít nějakou kvalitu