Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Už nechce žrát maso

Dobrý den,začal jsem krmit užovku červenou menšíma myšima a od té doby nechce jíst maso,jenže mám problém s tím,že se nedají myšky sehnat a já mám zatím jenom malá mláďata,jenže jich je škoda.Nepomáhá zavřít jí do krabice,dá se jí nějak donutit jíst?
[mod]Vlákno k prdu. Zamykám (cejna)[/mod]

Pokud nebydlí na Sibiři (a i tam dle knih pana Dostojevského hlodavci jsou) tak ty myši sehnat musí, co je to za kec. U nás v Praze je ale třeba teď velkej nedostatek potkanů, už se mi stalo že jsem musela i do vzdálenějších nebo míň oblíbenejch a dražších zveráků (i do Petcentra, jo) nebo objednávat dopředu a i tak občas přišly jen mimina a krmila jsem už dvakrát radši křečkama což se prodraží (ale jako fakt koupit dva zlatý nebo větší džungaráky bylo lepší než ty potkaní kojence). Ale sehnat se daj. Je to o prioritách, rozhodně toho hada nakrm.