Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zvířata kterým vyhovuje vysoká vlhkost

Dobrý den, známí si chce pořídit terarijní zvířata, jenže neví jaké druhy, má pěstírnu akvarijních rybiček, tudíž tam má velmi vlhko, má tam více jak 1000 akvárií, prý měl již pakobylky a chameleona, ale z toho nic nevydrželo. Jaké druhy by tedy mohly být vhodné do takového prostředí?

Obojživelníci všeobecně, ale dost druhům zase nevyhovuje vyšší teplota což u akvárií docela je. Jinak by tam mohli fungovat třeba baziliškové, hydrosaurové, concinciny, řekl bych, že i leguán zelený by tam mohl být docela spokojenej. Ze strašilek by to mohli dát třeba lupenitky. Jinak je to supr místo pro pěstování masožravek a tilandsií :-)

No vedro tam je pořádné a vlhko také, je to jako v sauně, mě právě také napadli třeba ty šípové žabky, ale zajímali by mě hlavně druhy, já se v tom nějak moc nevyznám:-D
má tam užovku červenou, přeměněné axolotli tygrované, ty jsem mu včera dala na rašelinu a mech, protože mu je dovezli a řekli že tam má být voda a kámen, což se mi vážně nezdálo