Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Maturitní práce- Chov hadů

Zdravím, Sorry že otravuju takhle ostatní, ale pořád se nedokážu rozhodnout o čem mám psát práci aby to mělo nějaký výnos či porovnání. Sám mám doma 6 hadů a mám snimy praxi už 8 let. Napadlo mě Chov a odchov hadů v Rack systému a v přírodně zařízeném prostorném teráriu. Jenže mi přijde že z toho stejně nevyleze žádný výnos či rozdíl a je to opět pozorování na několik roků a tolik času zas já nemám.
Netušil by někdo očem psát ?

Co například : Vliv na reprodukci hadů. Když jednoho hada budu zimovat a druhýho(2 samice) ne a napářím je ve stejnou dobu. Nějaké zkušenosti se zimováním ?
Mám namysli konkrétně Krajty tmavé.