Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem boa hetero albino

zdravim ja som si kupil boa hetero albino , a teraz po tyzdni zistujem ze ona hetero albino nie je . pretoze albino je zlte a to co mam ja vyzera ako normalna boa , nie albino ... teraz som sa asi poucil ze treba si vypytat pred kupou fotku a nie nechat sa napalit ako ja :(

Ono by to chtělo malinko číst, než si něco pořídíš ;-)
Nikdo tě nenapálil ;-) Třeba tady: Heterozygot

"Heterozygot - Zvíře, které má pár alel odlišného typu (např. Aa). Takový had je dominantně (normálně) zbarvený, ale říkáme o něm, že je štěpitelný na nějakou barevnou mutaci s recesivním genem (např. Amelano). Odtud tedy to známé ''hetero na Amelano''. Používá se zkratka het." (převzato ze stránek:www.guttatus.cz)

zdravim ja som si kupil boa hetero albino , a teraz po tyzdni zistujem ze ona hetero albino nie je . pretoze albino je zlte a to co mam ja vyzera ako normalna boa , nie albino ... teraz som sa asi poucil ze treba si vypytat pred kupou fotku a nie nechat sa napalit ako ja :(

:-D:-D