Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terárium pro agamu kočinčinskou

Ahoj,
Jak už jsem předtim psala chci si pořídit Agamu Kočinčínskou. Jak jsem prohledávala internet kvůli terárku, narazila jsem na stránku kde bylo napsáno, že pro jedince stačí 80 x 60 x 60 není to blbost? I když to píšou jen orientačně. My kupujeme terárium 100 x 60 x 60 nebo jak to bylo. Stejnak mi to připadá malé, jaká by byla ideální velikost?
Děkuji předem :-D:-)
Změna předmětu, původně: Terárium pro Agamu Kočinčínskou (cejna) (halapremek)

Sice je pravda že rádi naráží na sklo ale převážně to dělaj jedinci kteří jsou v tera sami a tohle je problém když je zvíře mladé pochybuju že jedinec kterej už je ve svém terárku třeba rok tak stále naráží na sklo ;)

Menší prostor??? myslim že jeho terárko je dost velké ;)

ale já přece vůbec nekomentovala jeho terárko!!Nebo to snad někde vidíš? Psala jsem to zadavatelce o tom menším prostoru.. Mlátěj hubou o sklo klidně i ve velkém terárku po třech letech, když jsou to importi..A nempomůže ani oblepit to kůrou..To, že to vaše agama nedělá, neznamená že jiná to dělat nebude..

Ale 100x60x60 taky není nějak extra velikost. Navíc, pro agamy by mělo být orientované spíš na výšku, jsou to stromoví ještěři a věř, že v terárku co bude mít 2 metry výšky budou trávit většinu času na nejvyšší větvi. Ale pokud budeš kupovat mimino, tak je rozměr ok. Ale připravil bych se na to, že ti z toho agama vyroste a budeš muset pořídit větší.