Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kajman brýlový

Zdravím, ma tu někdo zkušenosti s chovem kajmanu ?? Chtěl bych si jednoho pořídit. Chtěl bych samičku protože dorůstá menší velikosti ( jakou největší samičku jste viděli ? co jsem se docetl mela by byt v dospělosti do 130 cm je to pravda ?) dekuji
[mod]Změna předmětu, původně: Kaiman brylový (cejna)[/mod]

Promiňte, ale jestli chcete menší zvíře kvůli menšímu paludáriu, tak se na to radši vybodněte. Rozdíl mezi samcem a samicí není o tom že by je někdo neunes a dají se celkem snadno socializovat. Tak nevím proč jinak. Jako odpověď, ve slušné ubikaci, nepářená a dobře krmená samice i 160 cm, nevím jestli víc, ale tuto znám, pan krokodyl vám jistě řekne mnohem víc. Pokud se vyjádří. Ale i samec je mazlík a jsou to úžasná zvířata (mazlíka prosím s rezervou:-)). Každopádně čím víc místa, tím líp a nezapomínat na to že potřebují sluníčko, někdo tvrdí že stačí UV žárovka, ale letní sluníčko, je letní sluníčko. - samci mají i ke třem metrům, pokud je chováte v páru samice po prvním oplodnění skoro přestane růst, možná z toho to psaní o maximálně 130ti centimerových. Jen prosím neudělejte paludárko 130x50cm.

Jestli jsem v teraristice alespoň trochu zběhlí tak si krokodýla nekoupím,protože vím co to obnáší.Pokud jeho potřeby akceptuji a dám se na jeho chov tak určitě vím kolik stojí a kde se dá sehnat.Pokud nic z toho nevím nemůžu je chovat!!! P.s Ještě,že jsou relativně drazí.