Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Epicrates cenchria - barevna mutace

Chtěl bych si pořídít ještě jeden par Epicrates cenchria v nějaké zajimavé barvě třeba albíny, na poddruhu mi tolik nezaleží ale samozřejmě byh chtěl aby to nebyli nějací kříženci s buchvi jakymi vlastnostmi, ale bohužel nevím kde by se nechali sehnat, pokud někdo vyte o nějakém chovateli tak mi prosím napište na email, děkuji
coleoppter@email.cz

loading...

No vzhledem k tomu, že systematicky již není maurus a cenchria jeden a ten samý druh, tak to bude trošku oříšek, když se právě mutační geny mezi nimi přenášely, přenášejí a přenášet budou (u komplexu "cenchria" je zatím mutací minimum). Zrovna albina pocházejí z maurusů. Jinak pro cenovou představu - letos mi známá nabízela roční albina v cenovém rozmezí 3000-3500€ dle pohlaví.