Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cerastes vipera

Zdravím všechny.Mám takový dotaz na chovatele tohoto velice zajímavého hádka a to jaký používáte pro tyto hady substrát v teráriích??Obyčejný písek pro ně není vůbec dobrý a prý ani jiný než ze Sahary jim nevyhovuje.Takže by mne zajímalo co Vy na to???Díky za reakce.

Taky mám 2 párky ze 2 zdrojů. Dvě holky a jeden kluk berou bez problémů malá holátka, jeden kluk zatím jen gekona.. mám je na jemným písku z Hornbachu (Tukan, pouštní - pustinný). Ten červený je sice fajn, ale jeden za 50 a druhý za 250.. to už je trochu rozdíl a zas tak moc se mi nelíbil.

Vysíři to nějak nejsou - jen trochu víc chrastí. Když je ale chvíli necháš v klidu, hned se zahrabou do písku.

Jejich jed taky nebude nic extra: