Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sičiaca samica Boa constrictor

Zdravím, chcem sa spýtať čo to znamená ak cca 4 ročná Samica Boa Constrictor raz za čas zasičí. Neviem čo to znamená, v poslednom čase som si všimol že zvýšila svoj objem v tele, a zhrubla. Chovám ju s menším cca 4 ročným samcom. Neviem či nieje gravidná alebo nemá nejaké iné problémy. Toto sičanie vykazuje už cca 3 mesiace.
Změna předmětu, původně: Sičiaca samica Boa Constrictor (halapremek)

Když se potká chlapec s děvčetem, může se někdy stát že se do sebe zamilují, pustí si Barryho Whytea a po večeři při svíčkách se v krásné posteli poseté okvětními lístky růží :-[ . ... děvče pak zvýší svůj objem v těle, zhrubne a občas zasyčí, no a pak je z chlapce tatínek.
No a když Hroznýši dospějí do určitého věku, je to podobné. Trošku přitopte ať se má budoucí maminka kde vyhřát a gratuluju.