Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem terárium pro želvy

Dobrý den,chtěl bych se zeptat zda by se mohla chovat želva zelenavá a želva stepní v jednom teráriu?
A jak velké potřebuje terárium geochelone pardalis.
Kdyby jste měly konat terarijní vystavy v Hammu?

Předem děkuji.

Oblíbený dotaz - míchání různých druhů v jednom teráriu.
Oblíbená odpověď - většinou to nedělá dobrotu. Ani v tomto případě vás nepotěším, nedělal bych to. I když je mi jasné, že spousta lidí to dělá a ještě vám bude tvrdit, že je to v pohodě.
Pardáliska - záleží na velikosti - dorůstá opravdu velkých rozměrů, mládě ubytujete klidně v rozměru 80 x 40 cm, dospělce tak 200 x 300 cm.
Uvádím podlahové plochy, želvy je lépe chovat naplocho v tzv. želvích stolech (v kombinaci s venkovním výběhem), než v teráriích.
Na termíny výstav zkoukněte druhé vlákno odshora.