Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mláďata Pantherophis guttatus - bulky po líhnutí

Dobrý den,potřebuju poradit po vylíhnutí mladých guttek se začali na mladých dělat boule, vypadá to na rachitídu nebo mechanický poškození?Zdá se my že denně přibudou boule a je my jich líto.
[mod]Změna předmětu, původně: hadi (Jan Lauermann)[/mod]

Co jsem se tak doslechla, bývá to i špatnou inkubační teplotou. Hadovi to po čase může zmizet díky osvalení, ale také ne, sama mám takového hada "zmetka" a bulky má výrazné. Takovíto hadi nejsou vhodní do chovu, jelikož to může být i dědičné.