Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem saranče

Ahojky, chtěla bych se vás zkušené zeptat jestli máte zkušenosti s chovem sarančat? Přes léto se jim náramně daří, ale i když mají dost žrádla, požírají se mi navzájem. Čím to může být způsobeno?Mám velké sarančata v velké plastové, dobře větraná krabici, která má rovněž osvětlení a příjem tepla. Kladiště mají cca 15 cm vysoké. Vždy je nakladeno v jednom kladišti tak 6 a víc kokonů. A ty se pak postupně líhnou a později se pořírají. Jak to uhlídat a zabránit tomu? Naposledy (2měsíce zpět) se mi vylíhlo obrovské množství ale přežilo min % (1é sarančat z 500). V čem dělám chybu?
Dík za rady

Ahoj, predem chci rict ze vlastni chov sarancat ani cvrcku nemam ale nekde jsem cetla (o cvrccich) ze je musis prubezne tridit dle velikosti - mit vice boxu o vice velikostech protoze i pres mnozstvi potravy se radi poziraji navzajem. mozna bude podobny problem i u tech sarancat...