Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto savo

Je použití sava pro desinfekci písku v pískovišti pro děti rizikové? Děkuji za odpověď. Mastná Taťána

1) Jakou to ma souvislost s teraristikou?
2) Proc proboha chcete desinfikovat piskoviste? Hralo si tam dite s cholerou? Nechte detem taky nejaky stimuly pro imunitni system...
Pouziti sava bych dvakrat nedoporucoval, leda pisek vykopat, prolejt savem, prolejt vodou a nechat vyschnout.