Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terárium leguán zelený

Zdravím
chtěl bych se vás zeptat na pár věcí ohledně terária pro leguána. terárium je V 200cm Š120cm H 70cm jaké žárovky/zařivky bych tam měl dát. A myslíte že je vhodné pro toto terárium pozadí z borové kury? Viděl sem nějaké obrázky na internetu a moc se mi to líbilo ale nejsem si jist zda je to vhodné ohledně té vlhkosti co by měla být v teráriu. Určitě bych chtěl 3D pozadí, ale pokud by to nešlo z té kůry tak jestli by jste mi doporučily něco jiného.
Děkuji za rady :-)

Ohledně světel je tady toho více než dost a i plno fotek pro inspiraci jak terarko zařídit. Ohledně těch rozměrů. Ta hloubka je absolutně nedostatečná. Pokud budeš legoše mít pod kvalitníma světlama, živit dobrou stravou a pečovat o něj tak věř, že za rok max rok a půl se ti leguán neotočí v terarku. A to neberu v potaz, že mu ten prostor ještě ubereš pozadím.