Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Compaktuna

Zdravím,

zdokonaluji již delší dobu své budoucí "žabárium" a našel jsem zajímavý návod na spestření svého pozadí. K onomu výtvoru je zapotřebí smíchat rašelinu a Compaktunu. Dle mého se jedná o nějaké stavební lepidlo či spárovací hmotu. Nevíte, zda se to v čechách dá koupit, popř. cena. Prohledal jsem internet a nic jsem nenašel :( Děkuji všem za postřehy. Na závěr sem ještě dám odkaz na ten návod: http://www.dendroboard.com/forum/parts-constructio n/57563-pics-my-new-constructed-vivarium.html

Je to univerzalny silikonovy tmel,ludia na danom fore ho obvykle použivaju miešany s kokosovou vlakninou,konkretny flevopol sa pravdepodobne predava len na holandskom trhu,ako adekvatnu nahradu je možne použit akykolvek iny tmel....tam doporučuju aj akrylatove tmely,pokial ich niekto použije,tak je nutna povrchova izolacia epoxidom a podobnym pripravkom,akrylatove tmely maju nulovu odolnost voči vlhkosti....