Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakého „roztomilého“ hlodavce (?). Pořídit přítelkyni?

Ahoj všem,
Omlouvám se za poněkud stupidní dotaz, ale věřím, že mi poradíte. V tomhle oboru moc nedělám.
Má přítule je blázen do „roztomilých“ zvířatek asi jako většina ženských. Blíží se její narozeniny poté Vánoce a já přemýšlím co jí pořídit. Říkal jsem si, že bych ji mohl pořídit nějaké to „roztomilé“ zvířatko/a, ale nemůžu přijít na to jaké.
Máme doma hromadu potkanů, ale ty se jí tolik nelíbí, hlavně jsou „moje“ a chovají se na zkrm. Takže jim zrovna moc neholduje.
Požadavky jsou takové: hodně chlupaté, roztomilé a mělo by se to dát částečně ochočit.
Mám tady volnou novou klec o rozměrech 100x50x40cm délka x šířka x výška a rád bych ji využil.
A můj požadavek je takový. Mělo by se jednat o něco zajímavého – cenově dostupného. Rád bych se vešel do 500 Kč/ks. Nerad bych něco „obyčejného“ co se dá sehnat v každém petshopu… Napadá vás něco?

Děkuji všem za užitečnou odpověď. Vítek.

Osmáci jsou tak akorád do ruky,jsou to velmi socialní tvorové. Dají se hodně ochočit a nezapáchají. Chovám už 3tího, a všechny jsem byl schopen ochočit a i trošku rozmazlit natolik, že se dožadují pomazlení.