Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jakou výbojku ?

Doporučil by mi prosím někdo výbojku do skleněného terárka 120(v),115(š),60(h), ano je menší, ale má to jen na první rok. Větrání je nahoře po celé délce široké asi 5 cm a vpravo dole po celé šírce, také 5 cm široké. mnohokrát děkuji

Nevšimnul jsem si toho zařazení do podsekce k Leguánům, tak se omlouvám. No pro Legouše by to chtělo spíš tu 50Wku, možná by to zkouslo i 70Wku, pokud by se tam vešla.

Jinak počítejte s tím, že pro legouše je to strašně malé. Ze začátku to asi půjde, ale je to zvíře, které má s ocasem běžně jeden a půl metru i víc, takže jakmile doroste, což bude tak do jednoho roka, bude mu to terárko malé, protože se v něm ani neotočí. Navíc je to lezec, potřeboval by to terárko mít vyšší.