Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co si pořídit?? Poraďte

Ahoj!
Zdravím všechny co si čtou tento článek. Potřebuju pomoc mám terárium velký 70x40x60 a nevím jakého plaza si do toho mám dát. Potřebuju aby byl schopný vydržet teplotní rozdíly. Ve dne máme doma cca 22 stupňů ale v noci teplota klesne o 5-6 stupňů. Bylo by super kdyby byl velký cca 30 cm. Také bych se chtěl zeptat zda nevíte o nějakém levném řešení vytápění, aby bylo úsporné (finančně) ale zároveň i výkonné aby dokázalo terárium vytopit na správnou teplotu. Já vím asi toho chci moc ale budu rád za každou radu. Či název jakéhokoli zvířete které by pokud možno přežilo tyto podmínky, ale budu rád za názvy i jiných plazů kteří nejsou moc nároční.
:-)

Podívejte asi nejlepší rada je - prodejte to terárko a nechte to plavat. Tohle není moc dobrej začátek - nejdřív si vyberte zvíře a pak se snažte zjistit, jestli zajistíte podmínky... Ono začínat od konce a už předem vědět, že nechcete moc vrážet do topení, to není moc úspěšná cesta, jak něco úspěšně chovat.

Zvíře nemá přežívat podmínky, podmínky se mají vytvořit tak, aby to zvíře žilo (ne přežívalo). Prostě když vás nenapadá nic, co chcete, tak se na to raději vykašlete - třeba ukliďte terárko na půdu, najděte si nějakou encyklopedii a třeba to pak přijde.