Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Začátek s chovem štírů

Ahoj všem, vím že dotazy podobného typu tu nemáte moc v lásce ale snad mě neukamenujete když se zeptám.Rád bych k mému chovu Achatin přidal i chov štírů ale nevím jaký druh by byl pro mě jako začátečníka nejvhodnější. Dal bych přednost druhu který by byl spíše menšího vzrůstu. Chovat bych je chtěl v plastovém boxu 43x33x18, pokuď by druh potřeboval topit větší než pokojovou teplotu nejraději bych to vytápěl topným kabelem.Dají se štíři občas krmit čerstvě vylíhlími šneky? Budu rád za jaké koliv rady a informace. Děkuji za vás čas a přeji příjemný den, Radim.

je nějaký rozdíl mezi touto knihou od Robimaus a vydáním z roku 1998 od nakladatelství Madagaskar. Nebo je to to stejné jen v jiné podobě? Koupil jsem si tu původní knížku protože tyhle brožury od Robimaus apod. mi nejsou nějak sympatické. Ale pokud tam jsou další a nové informace taky bych si si koupil také. Děkuji