Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zimuje Jezko africky?

dobry den, chcem sa opytat ci tento druh Jezka zimuje alebo nie...cital som ze nezimuje, ale mne sa to nezda, uz 3 dni stale spi, ani neprima potravu nema stym niekto skusenost? je to moj prvy jezko a mam ho necely rok... dakujem

pokud myslíš Atelerix albiventris (ježek bělobřichý), tak ten nezimuje. Jakou tam u něj máš teplotu? Ono pokud jim je zima, tak dost často omezí aktivitu a odmítají se pohybovat, žrát atd, ale neupadnou do žádného spánku a pokud se jim nepřitopí, tak časem chcípnou.