Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké dveře jsou nejvhodnější?

Dobrý den.Potřeboval bych poradit.Dělám si doma terárium pro Leguána zeleného 130x160x50 (š,v,h) ale potřebuji poradit jaké tam mám dát dveře.Jestli posuvné skleněné,nebo klasické dvou dvéřové na panty,samozřejmě prosklené.Jsem stolař,takže si vše udělám sám jen nevím co bude lepší.A z čeho je nejlepší pro něj udělat bazének?Děkuji za rady.Peťa

ale ja to nechapu! myslim tu jejich inteligenci ze naprosto presne poznaji ze jsou zajisteni tak je ani nenapadne lezt dolu z vetve a vyhrivaji se cely den a pak jednou zapomenes a hned jsou fuc:-? my mame treba konkretne kubanskyho a ten si teda neotevira ale dela mu desnou radost kdyz ho cistime tak schvalne cekame, hrajeme si s nim, nadzvedavame ho aby se vycural a mohli jsme ho donest na koupacku do vany nebo mu uklidit a on nic. pak ho nadzvednes, udelas dva kroky ke koupelne a on CURA!!!!+ kaka samozrejme za naseho zbesileho uprku do vany3-[ nebo se dostatecne vyprazdni, vratime ho do cisteho terka a on schvalne ze sebe vymackne jeste neco...a prisaham ze ten jeho vyraz jasne rika "hahaha zas sem te dostal" :-D

tak ona inteligence u ještěrů se obecně dost podceňuje a u sociálně žijících leguánů obzvlášť. Ale ono to je spíš o tom, že ji člověk často nedokáže vysledovat a pochopit ten jejich způsob myšlení, než že by to ta zvířata nedokázala. Ať se to člověku líbí nebo ne, tak leguáni jsou poměrně inteligentní zvířata a jsou schopní určitého přemýšlení, ikdyž to jejich myšlení je uplně odlišné od našeho (savčího). Oni moc dobře vidí, jestli ta zarážka na dvířkách je nebo není a moc dobře znají její význam, takže když vidí, že tam není, tak se zařídí podle svého. A že dokáží dělat naschvály, to dokáží taky velice dobře.

Dvere klasické balkónové,terko čo najvyššie.Doplním toho kubánca - buď majú citlivejšie brucho a manipuláciou im tlačíme na črevá atd.,alebo takto reagujú na stres aj keď sú zvyknutí.Mne toto robí aj vykadený nubilák.Ak ho zoberiem do rúk,čurá a kadí znova.
A zelenáči - to sú mrchy škodoradostné.