Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potápění ???

Zdravim ,
Lidi dokáže se i leguána potápět???
proč mě to zajímá : Vymyslel jsem že mu na zem dám akvárium a naleju ho plné vodou tak proto se ptám např: kdyby spadl z větve přímo do něj jestli by se mu mohlo něco stát je docela šílenec líta mi tu po terarku :) nic jiného mě nenapáda jak tam udělat bazének :) jedine seríznout akvarium aby bylo na výšku menší ale to fakt nevim jak to udělam :) tak díky za odpovědi :) budu moc rád když někdo odpoví co nejdříve abych to dyžtak udělal hned :) nudim se moc :)

Leguán rád pláva aj sa potápa.Je normálne,že sa kúpe.Ak máš možnosť takého bazénu,tak neváhaj.Len sa priprav , bez riadnej filtrácie,budeš denne meniť x litrov vody.Ak tam plánuješ akvárko,tak bacha na ostré hrany,rohy,sklo.Keď bude skákať ,až si neamputuje chvost,nohu atd...Riadne mu to niečím "zadekluj".