Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem páření,.,

ahoj chci se zeptat samec se snaží o pářeni ale samice moc ne,.,takhle jsou od včerejšího večera,,.samozdrejme nevim co se delo v noci ,.,pokud samice ted nechce včem mužeme byt problem?mrkni te na fotky,.,jako ona nejak natočená byla ale nevim,.,přidavam fotky,.,dekuji.,.,na posledni fotce jde videt pinda ale nevim jestli ona nechce????

Tak já tam pindu nevidím:-D Obecně platí, že pokud nevidíte spojení, neznamená to nic. Roky se mi "pářily" reginy, samec byl ukázkový borec a přitom kdykoliv sem mezi ně sáhl a nebo je posunul (samozřejmě nechtěně nebo pak už i chtěně, jelikož jsem byl zvědavý), nikdy ji nepářil, jen jí "šmrdlal". Samice také nikdy nevytvořila snůšku. Nakupovat ale importy regin, tak je můžu bez potíží nabízet jako vlastní odchov, fotek "parádního páření" mám tuny.