Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RACK 19 X 19

Budu dělat rack z krabiček 19 x 19 x 6,4cm.
Nevím zatím z čeho ho udělám, nejspíš z OSB, nějaké slabší tlouštky.
Nevím jakou nechat vůli mezi krabičkou a polici? 1 mm či 2 mm nebo víc? (myslím ale že max 2 mm)

a HLAVNĚ VYTAPĚNÍ:
chci použít folii 80 W 1 m dlouhou a pak ještě tam dat termostat (rt2), folie by měla přijít na celou zadní stěnu a za ni bych dal polistirén asi 2 cm silný.
Jak by bylo nejlepé umístit termostat aby se příliš nepletl?

RACK je na odchovy bude v něm v 6 řadách po 5 krabičkách 19 x 19 nebo po 7 krabičkách (6 ks 19*12,7, 1 ks 19*19), mezi krabičkami bude volný prostor budou jen vodorovne police a obvodove stěny.
větráni u krabiček bych udělal zepředu případně navíc z boku kde bude mezera 1 cm mezi stěnami krabiček.

Přikladam jednoduchý obrazek jak by to mělo vypadat.
Předem dik za případne rady

No já spíš nechápu,proč rack těchto rozměrů?Bych si po třech pětkách koupil na burze u Vanka pixly s víčkem,navrtal do boků dírky a naskládal na sebe...Deset kusů tři sta a půl hodky práce....Ale jak říkala moje babička,proč to dělat jednoduše,když to jde složitě...

to já zase naopak chápu ten rack, krabky takhle naskládané jsem měla jen se šnekama a stejně to bylo pro zlost, když v 1 krabce bylo potřeba něco udělat, tak se muselo hýbat se všema a řada zvířat to nese dost nelibě...mam mraky krabek s kde čim, ale mám je všechny ložené tak, abych kvůli 1 nemusela manipulovat s těmi ostatními. Kdybych nebyla líná a hlavně byla šikovná, tak si ten rack na ty krabky udělám taky.