Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Růžový vak trčící křečkovi z tlamky

Dnes ráno jsem si na křečkovi všiml divné věci která mu trčí z pusy myslím si že je to vak. Trčí mu z pusy a on se ho snaží pořad dát pryč ale nemůže. Je to takový ružový balonek který mu visí z koutku a je to asi 1 cm velké. co mám dělat ?
Změna předmětu, původně: nevím co stím... (Aurifer)

OK. Beriem na vedomie. Mas pravdu. Ale na rovinu. Ist k veterinarovi so skreckom, je fakt rada za VSETKY drobne!
Nic v zlom, asi som bezcitny voci hlodavcom za 30,-Kc. Ale to zo mna spravil zivot a tie stovky hlodavcov, ktore mi presli cez ruky.
Ale beriem na vedomie a uz sa to nestane.

Tato poradna není jen o plazech, ale i o drobných savcích. A toto vlákno je umístěno v sekci hlodavci a zajícovci. Ať se ti to líbí nebo ne, tak pro někoho má křeček (potkan, morče...) - domácí mazlík mnohem větší hodnotu než jen tu finanční pořizovací. takže raději svému zvířeti zaplatí veterináře, než aby ho zabil a koupil jiného. Ono i řada hadů má mnohem nižší cenu, než kam se vyšplá jejich případná léčba. Ale pokud má člověk to zvíře rád, tak mu ji zaplatí. Ty jsi možná bezcitný vůči hlodavci za 30,-, ale jiní to tak mít nemusí, tak je nepruz se svým omezeným názorem.