Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pandinus imperator slouceni

Zdravim
poridil jsem si cca 3 cm velkeho velestira cisarskeho na plzenske burze a od znameno jsem dostal cca 9cm velkeho stejneho stira(miry bez ocasu a s klepety). Je mozne je dat k sobe kdyz jsou druhove tolerantni nebo velky maleho sezere?
Dekujiza rady

Mám větší chovnou skupinu a když jsem ji dával dohromady tak to jeden odnesl.Nikdo nemůže vědět,
co se stane, když bys je dal spolu. Kdyby si to chtěl zkusit, tak je oba(hlavně velkýho pořádně
zakrm, terárko uplně překopej, aby se tam ani jeden necítil jako doma a oba je tam na jednou vpusť.
Sleduj co se bude dít. Imperátoři jsou teď v celku vzácní hoď sem fotku.