Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem štěrk vs. leguán

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat zda se časem může použít v teráriu leguána barevný akvarijní štěrk,velikost "štěrkových zrníček" cca 0,5cm. Děkuji za Vaše odpovědi a zkušenosti.
[mod]Změna předmětu, původně: štěrk vs. luguán (cejna)[/mod]

V žádném případě. Leguán co vidí to ochutná a zkouší jestli to náhodou nejde sníst. Takže 100% by zkusil barevné kuličky co se mu valí na zemi a vypadají jako nějaké pěkné ovoce. :-) jaké by měly důsledky v jeho traktu si dokáže přestavit. Navíc ve velkém terarku to ani nevypadá pěkně. :-)