Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Paludarium/vivarium

Dobrý den,
mohu se vás zeptat zdali byste mi mohli poradit se zalozenim meho vubec prvniho paludaria ? ani sem nikdy predtim nemel terarium takze jsem uplny lajk, a chtel bych ho udelat se zamerenim na Dendrobates azureus ktere chci v pozdejsi dobe dodat :)

mám terrarium 60x35x30 s jednim vetranim a otevranim zepredu a jelikoz bych tam chtel mit vodni plochu, na celnim skle, aspon trochu, tak vzhledem k tomu ze je tam to vetrani zepredu tak bude nizka :)

No a potreboval bych poradit kde mam zacit, co za substrat, vrstveni zakladu atd :)

potreboval bych poradit kde mam zacit

Začni studiem, až budeš mít načteno tolik, že budeš něco vědět, doporučuji nakontaktovat někoho kdo žabky chová a dojít na návštěvu.

Pokud to opravdu myslíš vážně a chceš to mít hezký... nespěchej a uč se z chyb druhých.