Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prodej teraria

Dobrý večer, doufám, že zde mohu umístit i takový dotaz. Umřela mi agamka a další zvíře momentálně neplanuji. Chtěla bych se vás tedy požádat, jestli mi můžete říct, jakou má tak hodnotu toto terarium. Domácí výroba z osb desek. Šířka 105cm, hloubka 62cm, výška 73 cm. Dvě posuvné skla, dvě zarivky (menší se musí koupit nová), rok používaná vybojka solar raptor s predradnikem, teploměr, spínací hodiny. Vrchní ostrůvek mi při natirani prasknul, je vystuzeny a podepreny. Děkuji moc za rady. terarko

Já bych prodal samostatně vybojku+předřadník nevím, za 800 a terárko za 300-500kč třeba. Nebo tam dej cena dohodou a hotovo:)

P.S myslím, že za 2500 co to nabízíš nemáš šanci to prodat, ale třeba se najde kupec no - Každé zboží má svého kupce:)

Zase tak bezne se za tyhle penize sehnat neda. Kdo vi kam jit nebo ma znamy, tak ano. Jenze vetsina ostatnich nevi a nejlevneji ho schani za cca 1000. A jetej predradnik? To neni spotrebni zbozi. Ten neco vydrzi. Takze cena 200 je opravdu mimo.
Jinak to terarko... Vybojka je rok stara, takze s nejvetsi pravdepodobnosti uz uvb neni nic moc. Spis nic nez moc. Predranik cenu ma. Chce to opravdu dodelat dolni vetrani. Celkove bych za tohle terarko vic nez 1000 kc asi radsi nechtel. A taky je problem v tom, ze kazdej si radsi postavi terarko na miru pro sebe jak se mu to libi za stejny penize jako Vy prodavate to Vase...