Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hroznýš královský-Velikost teraria

Zdravím všechny velevzkušené!Mám jen menší dotázek ohledně výšky terária.Plánuji postavit patrové terárko o rozměrech dxšxv-180x100x150.Ale mám dilema s výškou jednotlivých terárií.Mám dvě varianty.But tři teraria po 50ti cm,nebo dvě po 75ti cm.Otázka tedy zní.Stačila by hroznýšum výška 50cm?Předem děkuji

Hroznýše mám v terárkách 250x30x90 cm délka x výška x hloubka. Chovám je tak v párech a za nějakých pět let co je takhle mám nebyl žádnej problém...
Předtím jsem je měl v tom samém akorát s 50 cm výškou. Žádnej rozdíl, nahoru prostě nelezou.