Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vkládání fotografií

Dobrý den,nešlo by prosím zjednodušit vkládání fotografií?Tady jsou občas fotky dost důležité,ale vložit je sem je celkem problém.Nešlo by s tím něco udělat?:))

Zrovna teď jsem chtěl do vlákna "Regiuska v plastovém boxu" vložit fotku, tak jsem ji vybral a dal jsem přiložit a napsalo mi to, že jsem nezadal typ souboru, asi 10x jsem to zkoušel, nakonec jsem ji nahrál jinam a hodil jenom odkaz ;-) Tak jsem ji asi měl zmenšit, přece jenom má 5,5MB... :-D