Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chameleon jemenský ztmavl

Dobrý den, piši o radu, mám chameleona staři kolem 10 měsíců ze začatku byla krasně zelena ale ted posledni 2-3 týdny je taková tmava spiše hněda jak je videt na fotce č.1. Použivam vyhřevku 40W a repti glo UVB 5,0 26W, terarium je vysoke 80cm a hloubka a šířka je 45cm. Použivam plastin a vitaminy pro nosnice ( bylo mi doporučeno že je stejne jako pro chamiky jen levnější)

http://haiineken.rajce.idnes.cz/chamik/#WP_000267. jpg
http://haiineken.rajce.idnes.cz/chamik/#P1030512.j pg (foto teraria) neni zde videt dvětravaní ale je dostatečné jen na teto fotce nebylo ještě vyfoceno.
Změna předmětu, původně: Chameleon jemenský (rada) (Aurifer)

a jaky bych měl dát osvětlení ? :) .. Je tam pruduch dole ve dveřich asi 15x30 cm a to same je nahoře .. bohužel to neni na tedle fotce fotka byla pořízena před udělaní otvoru.. Mohla ste to videt tak před cca 2 měsici kdyz sem sem dožadoval odpovedi ak spravne přizpůsobit tero :)