Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Toaleta potkani

Ahoj,
rozhodla jsem se že bych mladé potkánky naučila chodit na toaletu(nádobka kde je písek), ale hned po vložení do klece začali písek chroupat tak jsem ji dala pryč. Co použít místo písku? Nebo nevadí, že chroupout písek?

Z vlastní zkušenosti musím říct, že potkani asi nejsou zvířata, co by chodili na jedno místo. Ano, mají svůj kout, kde je nabobkováno nejvíc, vetšinou je to opačný kout od misky, nebo od místa, kde spí...ale pak jim nedělá problém potřebu vykonávat v pelechu, na police...všude možně. Tedy především samci to tak maj. Mám v kleci v tom "záchodovym" rohu topný peletky, ale nikdy se mi nepodařilo potkany naučit chodit striktně na jedno místo...zas tak moc to neřešej...