Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s chameleonem ...

Dobrý den... Mám problém s mým chamikem .. už 5 dní můj chameleon skoro nezere..přivezl sem si ho z burzy.. Sežral 2 cvrčky.. Je 4mesicni.. Mohu ho krmit středními cvrčky? .. Chodí se jen napít k vodopádů.. A ma neustále zavřené oči.. A když si ho vezmu na ruku tak rozplacne nohy na dlani a položí hlavičku .. Zelený je porad .. Barvu skoro nemění.. Prosím poradte..

Mám problém s mým chamikem

on to je chameleon sousedů

1. Slušnost je nelhat.
2. Když v tom teráriu s vodopádem nevydržel už jeden chameleon, je logické, že bez nějakých úprav podmínek odejde i druhej. Třetí a čtvrtej samozřejmě taky...
3. Vyhodit vodopád je asi první věc co by se měla udělat.
4. Jelikož celkem úspěšně tajíte další podmínky chovu, víc se poradit v dané chvíli asi nedá.

1. To že sem uvedl původně že je to můj chameleon že sem to psal prostě narychlo a pak oznámil že je sousedů neznamená... že jsem lhář.
2. Nevěděl sem že jemeňák nemůže mít vodopád.. svého mám sice bez vodopádu ale že to je nutnost sem nevěděl..
3.bod jste mohl vynechat kdyby jste odpověděl normálně.. normálně sem se zeptal a ne nějak hnusně abych poslouchal takovéhle povrchní řeči..
4. Jelikož není můj tak nemohu hned poskytnout třeba FOTO.. vypsal sem v základu problémy s jakými se potýká ten chameleon a jen sem čekal jestli nezareaguje někdo s podobnými zkušenostmi nebo někdo kdo by mi mohl pomoct.. lidi se mi ozvali .. děkuji za odpovědi ohledně vodopádu... hned dnes byl vyřazen z terária..