Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co pod hady

Při pročítání poradny jsem si všimla, že máte hady na hoblinách nebo štěpcích, není pak to terárko moc suché? Vím, že třeba guttaty nejsou vlhkomilné, ale není pak problém se svlékáním? Mám užovky i duháky na lignocelu.

Zrovna u gutky bych rosil jenom když je ve svleku, nijak vysokou vlhkost neptřebujou ;-) Osobně je nerosim vůbec, jenom když se zakalí jim dam do terka vlhkej úkryt ;-) (Jestli se tak dá nazvat plastová krabička s vlhkou, zmuchlanou utěrkou :-D ). Jinak abych nebyl OT, pod užovky dávam noviny pod mláďata, jinak štěpku, kůru nebo aspen.