Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem umělá skála

Budu vyrábět několik umělích skal na které chci zasadit nějaké rostliny, hlavně drobné stromky abych tak oživil několik terárii.
chtěl bych něco takového akorát použit pokojovky a bez bonsai misky jen skálu kterou postavím do terária.
[https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:AN d9GcRkXUyReaj-BJ7EBj7iJ-tAytgHHhnC1pIEEkhrPHiXpH22 TUDZFg]

Nechce se mi to dělat z polistirenu. Přemýšlim to udělat z betonu, nebo papírocementu (je lehčí a krasně se nechá opracovat třeba vrtáním atp.), taky přemyšlím ji slepit z malých kousků břidlice. Mate někdo nějaký nápad jak ji udělat co nejrealistější a nebo zčeho jiného jí udělat? Klidně jich udělam víc a ostatní použiji pro osazeni bonsai

Proč tak složitě :?:
Najdi si na netu prodejnu okrasných kamenů ve svým okolí a mrkni se po krasových vápencích, travertinech nebo maďarských pískovcích..je to přírodní, hezký a není to vůbec pracný (mimo samotnýho přehrabování se v kamenech a výběru těch nejvhodnějších :-D )