Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Dospělci potemníků moučných jako potrava pro gekončíky?

Můžete mi poradit, jaké máte zkušenosti s tím, že by Vám gekončíci lovili dospělé brouky, kteří se vylíhli z kukel původních moučných červů? Moji gekončíci měli červy v misce v terárku, někteří z nich se zakuklili a po kuklách se nakonec zem slehla. Je normální, že by to gekončíci jedli (ať už kukly nebo dospělce)? Asi triviální otázka, já vím. Přesto předem děkuji za odpovědi.

přesně tak....pokud je žerou tak proč ne. Ale zase to s nima moc nepřehánět, některá zvířata pak mají problém s ucpáváním. Jinak na zkrm jsou nejlepší buď ještě bílí, nebo světle hnědí brouci krátce po vykuklení, ty mají zvířata obzvláště ráda, protože jsou ještě měkcí.