Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Heterometrus Spinifer svlékání

Ahojte můžete mi poradit, právě jsem si všiml, že se můj štír začal svlékat (začíná praskat krunýř) ale četl jsem že když nadchází svlékání tak štír nejí, jenže ten můj asi před 3 hodinami snědl velkého cvrčka, Je to v pořádku ?
Děkuji :)

A kdyz jsme u toho, jak poznas konkretne u HEterometrus Spinifer ze se zacne svlekat ? (a nemyslim tak ze prstane jist) dostal jsem ho totiz jako vanocni darek uz jsem o tom spoustu precetl a nejak se snazim to zvladat ale v nekterych oblastech mam stale mezery za kazdou radu budu vdecny.

Tak konkrétně u Heterometrus spinifer to nepoznám.Já chovám Heterometrus petersi.Víš jestli máš odchytové dospělé zvíře tak se moc často svlékat nebude.Obyčejně to poznáš ráno,že máš místo jednoho škorpiona dva :-).Svlečka bývá prasklá na břiše.