Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Snědení vlastního svleku

Zdravim Vás všechny, chci se jenom zeptat zda je možné, že poté co se mi elaphe taeniura friesei svlékla aby snědla svůj vlastní svlek? Nikdo kromě mě do terária neleze (nevim proč) a svlek v tom teráriu 100% byl. Dík za odpověď

Tak ono se to občas stane, že had sežere svlek, ale spíš omylem pokud ho tam chovatel nechá a při krmení po něm někteří hadi blbci omylem vyjedou, jako třeba tady na videu Ale častější je, že se had odkalí a vypadá jako svlečený. Ale vlastní svlek přijde až za pár dní..