Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde sehnat korálovku červenou ?

zdravím, potřebovala bych vědět, jestli někdo z vás nezná dobrý, spolehlivý a levný zverimex kde se dá koupit Korálovka + vybavení ( terárko, osvětlení atd...). Jsem začátečník a tak jsem se rozhodla spíše pro zverimex protože toho o burzách zatím moc nevím a o hadech taktéž tak aby v tom zverimexu uměli i dobře poradit. Také aby Korálovka nebyla stará ale spíš mladší ( 1-2 roky nejlépe ). Pokud někdo chová Korálovky soukromně a chce prodat vůbec nevadí. Děkuji moc.
Změna předmětu, původně: Kde sehnat Korálovku Červenou ?- české názvy se píší s malým počátečním písmenem ;-)(Aurifer)

Pravda co píše kolega nademnou :) Naše stála v obchodě 690. Na burze samozřejmě seženeš za podstatně nižší cenu. Já ji teda koupil kvůli tomu, že se dostanu na burzu tak jednou za rok a kvůli zbarvení. Ne vždycky narazíš na korálovku se žlutými pruhy místo žlutých ( Teda alespoň možná jen já jsem měl zatím smůlu ).