Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Korálovka sedlatá - krmení

Zdravím, potřeboval bych nějakou radu pro začátečníka,

mám 3 měsíčního samečka L.t. sinaloae, dnes mu dávám poprvé jíst. Mám tu opravdu hodně malé hole, které je tak malé, že se ani neumí samo pohybovat, takže se tak válí po teráriu.. Svou korálovku jsem ještě nekrmil, mám jí chvíli, ale nejedl už minimálně 5 dnů. Dal jsem hole do terária.. Had tak bídně koukal asi půl hodiny, tak jsem vzal hole do kleštiček a snažil se ho hadovi přímo nabídnout, ale má z toho strach, stahuje se..pak jsem to hole nechal opravdu u něj, jestli si ho teda vklidu vezme. Uběhla další půl hodina, kdy si had očichával kořist a potom se vklidu odplazil pryč. Teď mám v teráriu pouze hada a holátko. Hada zajímá vše ostatní, kromě holátka.

Poradíte mi, kde je problém? Načetl jsem toho spousty o korálovkách, ale nic o tom, že by po 4 dnech nebyl schopnej sníst opravdu miniaturní holátko, tak o tom jsem neslyšel.

Díky

Ještě mě napadá jedna věc, jestli není na hada myš moc velká.. ( i když to asi pochybuju ) Pošli fotku myši vedle hada.. Je i možné, že je ještě vystresovaný a bude chvilku trvat než si zvykne. Já teda s tím nikdy problém neměl, všechny zvířata mi hned po přivezení domů žraly o sto šest díky bohu :)