Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rašelina

Zdravím,
chtěla bych se zeptat, pořídila jsem si mládě E.c.maurus a na doporučení zde jsem pod něj dala rašelinu. Je nutné kupovat pouze terarijní rašelinu nebo lze použít klasickou zahradní rašelinu co prodávají v květinářství?

Jinak je to malý čertík, je nám teprve 14 dní, ale jsme dokonale ostřílený střelec.

Zdravím at nezakládám nové téma tak napíšu sem. Přidal jsem do terária 150L rašeliny zhruba 20 cm vrstva na dně a o 3 dny později nějak zapáchá. Je to tím, že se nejspíš zapařila? Byla trochu vlhká když jsem ji dával do terária. Písku v ní mám málo je tam zhruba 4:1 písku. Myslíte že pokud rašelina uschne a přidám další písek tak smrdět přestane?