Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Roční chameleon jemenský 14 dní nežere

Dobrý den, snažím s všude možně přijít na internetu na příčinu, naše chaminka tak 14 dní nežere, pije normálně , leze ale prostě nechce žrát, předevčírem jsem do ní vyloženě narvala cvrčka, který ho nakonec polkla, občas sidá kousek mandarinky, ale jinak vůbec nic, zkoušela jsem mít cvrčk na pinzetě ani si ho nevšimne, dávala jsem i červi, ale absolutní nezájem, vůbec nevim co si s ní počít, děkuji moc za každou radu
Změna předmětu, původně: Chameleon jemenský 1 rok nežere (Aurifer)

jak už tu psali ostatní, fotka ubikace a zvířete by nebyla na škodu, stejně tak jako zvíře nepouštět po bytě a tahat...ale pokud to je roční holka a ještě neměla neoplodněnou snůšku, tak to možná bude zrovna teď..dej sem fotku, urgentně.