Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oplodněná / neoplodněná snůška?

Dobrý den Chovám chameleony Jemenské Samice už měla jednou snůšku ale celá byla neoplodněná.Samec se snažil oplodnit a asi se povedlo ale po měsíci čekání nic,a tak to šlo pořád dál a Samec najednou umřel nejspíše měl rakovinu(protože měl nádor)už je to asi 3 měsíce. Ale najednou včera Samice snesla Vajíčka 38.Ale nevím zda jsou oplodněná prosím o radu jsou trochu zdeformovaná protože když je snášela vzali jsme je dřív ještě než stačila ztvrdnout.Proto prosím o radu jestli jsou má vajíčka oplodněná.Slyšel jsem že Samice si umí schovat spermie do nějakého váčku.Posílám foto opavdu děkuji za váš názor.
Změna předmětu, původně: Prosím (lucifer)

S tím uchováním spermatu je to pravda, samička může snést více oplodněných snůšek po jednom páření, ale pokud byla neoplodněná i ta první, tak bych si s touhle druhou moc nedělala iluze, kor když jsou vajíčka zdeformovaný..

Každopádně inkubovat ty vajíčka můžete i tak, pokud si nejste jistí, vyhodit se pak dají vždycky, když už je fakt evidentní, že z nich nic nebude...