Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Parazitologická přednáška o Madagaskaru

PřF UK pořádá dlouhodobě cyklus přednášek o Madagaskaru z různých úhlů pohledu. Tentokrát bude Madagaskar představen z hlediska parazitologického. Nečekejte nutně rozsáhlé pojednání o plazech, ale pro ty z Vás, kteří by se do těchto končin chtěli vypravit to bude zdroj velmi užitečných a zajímavých informací o životě lidí, zvířat, ekologických a biotopových zvláštnostech, parazitárních chorobách apod. Vstup volný, přednáška se koná dnes 15.1.2014 od 18. hodin v Zoologické posluchárně (2. patro) PřF UK ve Viničné 7 na Praze 2.
Oficiální pozvánka:

http://www.natur.cuni.cz/fakulta/aktuality/prednas ka-madagaskar-ocima-parazitologa-15.1.2014-od-18-0 0

Pokud to bude možné, prosím tímto mody i o dočasné připíchnutí. Díky.

dovolil jsem si prispendlit, jen docasne samozrejme ;-)(lucifer)

Pro zájemce připomínám, že tu máme opět další přednášku z madagaskarského cyklu.
Tentokrát bude zejména o specifické madagaskarské fauně přednášet zoolog a kameraman Jiří Bálek.
Přednáška se koná dnes 5.3.2014 ve velké zoologické posluchárně PřF UK na Viničné 7 od 18:10,
vstup volný.
Více info a oficiální pozvánka na

http://www.natur.cuni.cz/fakulta/aktuality/prednas ka-na-madagaskar-nejen-za-zviraty-5.3.2014-v-18-10

Mody bych opět poprosila o dočasné připíchnutí + vyškrtnutí parazitů z názvu příspěvku. Vzhledem k tomu, že akce má již delší tradici, a zatím se nechystá zaniknout, budu pozvánky průběžně doplňovat a aktualizovat v tomto vlákně. Díky.